Alignery

Alignery Orthero to komplet przeźroczystych, wymiennych nakładek wykonanych specjalnie dla Twoich zębów. Każdy aligner jest wymieniany co dwa tygodnie, tak aby Twoje zęby stopniowo przesuwały się we właściwe miejsce – dzień po dniu, milimetr po milimetrze.

Czy metoda leczenia Orthero jest dla Ciebie?

Orthero to metoda leczenia różnych, prostych i złożonych wad zgryzu, ale nie każdą z nich da się wyleczyć za pomocą nakładek. Aby sprawdzić czy leczenie tą metodą odpowiada Twoim potrzebom, niezbędna jest wizyta u Certyfikowanego Lekarza Orthero, którego znajdziesz w Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile. Wystarczy umówić się na konsultację, aby być bliżej pięknego uśmiechu.

Alignery

Innowacyjny proces leczenia

Przed szczegółowym opracowaniem planu leczenia, wybrany przez Ciebie lekarz wykona wycisk lub skan Twoich zębów aby mieć pewność, że system Orthero będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Plan leczenia systemem Orthero, wspierany jest innowacyjnym oprogramowaniem, które prezentuje sekwencję ruchu zębów w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii, będziesz mógł zobaczyć swój uśmiech po zakończeniu leczenia.

Leczenie aparatem nakładkowym

Aparat nakładkowy to jedna z metod leczenia, która koryguje różne wady zgryzu bez potrzeby zakładania widocznego aparatu na zęby. Orthero to niewidoczny aparat, dający pacjentom ceniącym sobie estetykę uśmiechu, możliwość uzyskania takich samych efektów co przy leczeniu aparatem stałym. Aparat nakładkowy  należy nosić 22 - 23 godziny na dobę, zdejmując go jedynie do posiłków. Częstotliwość noszenia niewidocznego apratu jest niezwykle ważna, ponieważ to od niej zależy stopień wyleczenia wady zgryzu! Znajdź swoją klinikę, w której zakresie usług ortodontycznych jest także aparat nakładkowy. Jesteśmy obecnie w pięciu miastach w Polsce: Warszawa, Poznań, Katowice, Sosnowiec i Białystok. Serdecznie zapraszamy !

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR