Dr Adam Sturski

Lekarz dentysta

Absolwent Oddziału Stomatologii na Wydziale Lekarskim Warszawskiej Akademii Medycznej. W czasie studiów aktywnie uczestniczył w pracach Koła Naukowego Chirurgii Stomatologicznej publikując swoje pierwsze prace naukowe oraz rozpoczynając praktyki w Würzburgu (Niemcy).

Sturski

Po ich ukończeniu rozpoczął staż podyplomowy w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiej  Akademii Medycznej, gdzie również był słuchaczem studiów doktoranckich. Obecnie kontynuuje pracę w prywatnych przychodniach stomatologicznych, dalej podnosząc swoje kwalifikacje i poziom wykształcenia – w 2015r. ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie im J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Zwolennik zdrowego trybu życia wyrażanego w aktywnym wypoczynku – uprawia narciarstwo, kite- i windsurfing oraz żeglarstwo.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR