Dr Anna Kozanecka-Suwalska

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Kozanecka-Suwalska

Po stażu podyplomowym w Akademickiej Poliklinice Stomatologicznej ukończyła studia doktoranckie w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji, AM we Wrocławiu zakończone obroną rozprawy doktorskiej pt. „Wady zgryzu oraz ortodontyczne potrzeby lecznicze u młodzieży wrocławskiej w wieku 18 lat” (AM we Wrocławiu 2011). W trakcie prac nad doktoratem odbyła 6-miesięczny staż w Dental School, Cardiff University w Walii obejmujący pracę naukową, kliniczną oraz dydaktyczną z zakresu ortodoncji. W latach 2012 – 2014 asystent w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty ortodonty. Autorka i współautorka ponad 30 publikacji i doniesień zjazdowych w języku polskim i angielskim.

Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych szkoleń i kongresów naukowych poświęconych ortodoncji. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz European Orthodontic Society. Od 2014 związana prywatnie i zawodowo z Poznaniem.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Warszawa Białołęka
Ortodonta Białołęka
ul. Odkryta 1a, 03-140 Warszawa
Warszawa Praga
Ortodonta Praga
ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa
Warszawa Mokotów
Ortodonta Mokotów
ul. W.Stwosza 48/102, 02-661 Warszawa
Poznań Grunwald
Ortodonta Grunwald
ul. Bułgarska 62, 60-321 Poznań
Poznań Jeżyce
Ortodonta Jeżyce
ul. Norwida 10, 60-867 Poznań
Katowice Śródmieście Mazur Med
Ortodonta Śródmieście
ul. Jagiellońska 34/2, 40-032 Katowice
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR