Dr Iwona Gatkowska

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację z zakresu ortodoncji w Zakładzie Ortodoncji WUM, gdzie w gronie wybitnych specjalistów podnosiła swoje kwalifikacje.

Gatkowska

Stale wzbogaca swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Największy nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz kompleksowe rozwiązywanie problemów współpracując ze specjalistami innych dziedzin stomatologii. Za największą nagrodę uważa uśmiech swoich pacjentów zadowolonych z efektów leczenia.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Warszawa Białołęka
Ortodonta Białołęka
ul. Odkryta 1a, 03-140 Warszawa
Warszawa Praga
Ortodonta Praga
ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa
Warszawa Mokotów
Ortodonta Mokotów
ul. W.Stwosza 48/102, 02-661 Warszawa
Poznań Grunwald
Ortodonta Grunwald
ul. Bułgarska 62, 60-321 Poznań
Poznań Jeżyce
Ortodonta Jeżyce
ul. Norwida 10, 60-867 Poznań
Katowice Śródmieście Mazur Med
Ortodonta Śródmieście
ul. Jagiellońska 34/2, 40-032 Katowice
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR