Dr Iwona Gatkowska

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację z zakresu ortodoncji w Zakładzie Ortodoncji WUM, gdzie w gronie wybitnych specjalistów podnosiła swoje kwalifikacje.

Gatkowska

Stale wzbogaca swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach ortodontycznych, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Największy nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz kompleksowe rozwiązywanie problemów współpracując ze specjalistami innych dziedzin stomatologii. Za największą nagrodę uważa uśmiech swoich pacjentów zadowolonych z efektów leczenia.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR