www.centrum-ortodontyczne.pl Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

Wszyscy wiemy, że higiena jamy ustnej jest bardzo ważna. Jeśli Wasze dziecko ma z nią kłopoty, a Wy w związku z tym dodatkowy problem, z przyjemnością Wam pomożemy!

Informacje dla rodziców

Jak Rock Your Smile może Wam pomóc?

 

 

Instruktaż higieniczny

od razu po założeniu aparatu ortodontycznego nasze higienistki stomatologiczne przeprowadzają szczegółowe szkolenie z zasad i technik dbania o jamę ustną w trakcie leczenia ortodontycznego.

Aparat ortodontyczny

wymusza większą higienę. Drobinki pokarmów, osadzające się przy elementach aparatu, są na tyle uciążliwe, że pacjenci sami sięgają po szczoteczkę.

Wizyty kontrolne

w trakcie leczenia ortodontycznego pacjenci pojawiają się w gabinecie na wizytach kontrolnych. Tak częsty kontakt zarówno z lekarzem, jak i higienistkami, mobilizuje pacjentów do częstszego mycia zębów.

Atrakcyjne nagrody

specjalnie dla Was uruchomiliśmy loterię dla młodzieży, w ramach której nagradzamy naszych pacjentów za odpowiednią higienę jamy ustnej atrakcyjnymi nagrodami takimi jak: konsole, smartphony, tablety...

Sprawdź katalog nagród

 

Regulamin loterii "Higiena jamy ustnej się opłaca" w Rock Your Smile

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR