www.centrum-ortodontyczne.pl Prynda (Mazur)

Dr Magdalena Prynda (Mazur)

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta

 Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu.  Od 2009 specjalista w dziedzinie ortodoncji, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Prynda (Mazur)

Uczestniczy w licznych polskich i zagranicznych konferencjach naukowych, stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest współautorem kilku opublikowanych artykułów w polskich czasopismach naukowych.

W kręgu zainteresowań zawodowych jest pomoc dzieciom z zaburzeniami genetycznymi i neurologicznymi. W pracy zawodowej wykorzystuje nieoperacyjne, ortopedyczne protokoły leczenia z zastosowaniem szybkiej ekspansji szczęki, ze wspomaganiem chirurgicznym i bez w leczeniu szczękowo-ortopedycznym. W kręgu zainteresowań są również pacjenci dorośli z chorobami przyzębia oraz leczenie zaburzeń zębowych. 

Prywatnie mama 2 dorosłych dzieci, której pasją są góry i Islandia.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR