Specjalizujemy się w ortodoncji

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.

O nas

Cały zespół Centrum Ortodontycznego Rock Your Smile jest odpowiednio wyszkolony i posiada niezbędne doświadczenie w zakresie leczenia ortodontycznego.

Dzięki temu jesteśmy specjalistami w dziedzinie ortodoncji, a Ty masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach - dobry ortodonta Warszawa.

Bezustannie się rozwijamy – Pierwsza klinika ortodontyczna Rock Your Smile powstała w 2014 r. z myślą o pacjentach szukających specjalistów w dziedzinie ortodoncji i od tego momentu bezustannie się rozwijamy. Mamy w tym momencie już 5 lokalizacji (3 w Warszawie: Praga, Białołęka, Mokotów oraz 2 w Poznaniu: Jeżyce i Grunwald), a to jeszcze nie koniec! Możemy poszczycić się 30-letnim doświadczeniem naszych lekarzy ortodontów oraz ponad 4 000 założonych aparatów ortodontycznych.

Rock Your Smile - Klinika Ortodontyczna Warszawa i Ortodonta Poznań.

Bezpieczeństwo

Komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze. Opracowane procedury, których nasz zespół ściśle przestrzega oraz wiele elementów takich jak chociażby sterylizacja narzędzi są naszą podstawą.

Najwyższe standardy

Najwyższe standardy to nie tylko skuteczne leczenie ortodontyczne najnowszymi technikami przez zespół profesjonalistów, niezawodny sprzęt czy materiały. To również najwyższa jakość obsługi pacjenta.

Atmosfera

Miła i profesjonalna obsługa, przestronne wnętrza, sprzęt multimedialny, PlayStation, dostęp do Internetu… To wszystko sprawi, że będziesz chciał do nas wracać.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Warszawa Białołęka
Ortodonta Białołęka
ul. Odkryta 1a, 03-140 Warszawa
Warszawa Praga
Ortodonta Praga
ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa
Warszawa Mokotów
Ortodonta Mokotów
ul. W.Stwosza 48/102, 02-661 Warszawa
Poznań Grunwald
Ortodonta Grunwald
ul. Bułgarska 62, 60-321 Poznań
Poznań Jeżyce
Ortodonta Jeżyce
ul. Norwida 10, 60-867 Poznań
Katowice Śródmieście Mazur Med
Ortodonta Śródmieście
ul. Jagiellońska 34/2, 40-032 Katowice
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR