Specjalizujemy się w ortodoncji

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.

O nas

Cały zespół Centrum Ortodontycznego Rock Your Smile jest odpowiednio wyszkolony i posiada niezbędne doświadczenie w zakresie leczenia ortodontycznego.

Dzięki temu jesteśmy specjalistami w dziedzinie ortodoncji, a Ty masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Bezustannie się rozwijamy – Pierwsza klinika ortodontyczna Rock Your Smile powstała w 2014 r. z myślą o pacjentach szukających specjalistów w dziedzinie ortodoncji i od tego momentu bezustannie się rozwijamy. Mamy w tym momencie już 5 lokalizacji (3 w Warszawie oraz 2 w Poznaniu), a to jeszcze nie koniec! Możemy poszczycić się 30-letnim doświadczeniem naszych lekarzy oraz ponad 4 000 założonych aparatów ortodontycznych.

Bezpieczeństwo

Komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze. Opracowane procedury, których nasz zespół ściśle przestrzega oraz wiele elementów takich jak chociażby sterylizacja narzędzi są naszą podstawą.

Najwyższe standardy

Najwyższe standardy to nie tylko skuteczne leczenie ortodontyczne najnowszymi technikami przez zespół profesjonalistów, niezawodny sprzęt czy materiały. To również najwyższa jakość obsługi pacjenta.

Atmosfera

Miła i profesjonalna obsługa, przestronne wnętrza, sprzęt multimedialny, PlayStation, dostęp do Internetu… To wszystko sprawi, że będziesz chciał do nas wracać.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Białołęka Warszawa
ul. Odkryta 1a, 03-140 Warszawa
Mokotów Warszawa
ul. Wita Stwosza 48/102, 02-661 Warszawa
Praga Warszawa
ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa
Poznań Grunwald
ul. Bułgarska 62, 60-321 Poznań
Poznań Jeżyce
ul. Norwida 10, 60-867 Poznań