Kompleksowa diagnostyka

Nie ma nic ważniejszego od odpowiedniego zdiagnozowania problemu. W Centrum Ortodontycznym Rock Your Smile nasz zespół przykłada do tego ogromną uwagę.

Ortodoncja

Dzięki najnowocześniejszej aparaturze w trakcie jednej wizyty przeprowadzamy kompleksową diagnostykę na podstawie której Twój lekarz-ortodonta przygotowuje precyzyjny i skuteczny plan leczenia.

Ortodoncja

Dzieci

Nieprawidłowości w ustawieniu zębów można zauważyć już po pojawieniu się pierwszych stałych zębów, czyli w wieku 6 – 8 lat. Jest to najlepszy czas na kontrolę ortodontyczną, bo dzięki niej możemy uniknąć problemów z próchnicą czy wadą wymowy u naszych dzieci. Oddając swoje pociechy w ręce specjalistów z Centrum Ortodontycznego Rock Your Smile, masz pewność, że są pod właściwą opieką.

Ortodoncja

Młodzież

Najlepszym momentem rozpoczęcia leczenia ortodontycznego aparatem stałym jest faza wzrostu, czyli wiek około 12 lat. W tym okresie wyniki i efekty leczenia będą szybkie, skuteczne i długotrwałe. Większość naszych młodych pacjentów traktuje aparat jako element zdobiący uśmiech, który na każdej wizycie mogą uzupełnić kolorowymi ligaturami według własnego uznania. Dzięki temu proces leczenia jest przyjemny, a korzyści zdrowotne i estetyczne - bezcenne.

Ortodoncja

Dorośli

Coraz częściej osoby dorosłe odkrywają korzyści leczenia ortodontycznego. Żaden wiek nie jest barierą do rozpoczęcia leczenia ortodontycznego i posiadania pięknego uśmiechu. Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile oferuje szeroki wachlarz możliwości leczenia takich jak Harmony, Invisialign czy estetyczny aparat na zęby. Wszystkie te techniki mają na celu poprawę nie tylko Twojego uśmiechu - przede wszystkim Twojego stylu życia.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR