Patrycja Smolińska

Higienistka stomatologiczna

Kiedy zastanawiała się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej chciała połączyć wiedzę o człowieku z samym człowiekiem i tą pokrętną drogą doszła na Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie ukończyła specjalność Higiena Stomatologiczna.

Smolińska

Praca w gabinecie przyniosła jej satysfakcję już pierwszego dnia, która nie opuszcza jej do dzisiaj. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę z zakresu promocji zdrowia i epidemiologii uczestnicząc w szkoleniach dotyczących profilaktyki jamy ustnej. W swojej pracy stawia na komfort i zadowolenie pacjenta.

Wychodzi z założenia, że praca bez uśmiechu nie przynosi satysfakcji.  W wolnych chwilach aktywnie spędza czas jeżdżąc na rolkach. Uwielbia podróżować, szczególnie zwiedzać polskie i europejskie miasta.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR