Patrycja Smolińska

Higienistka stomatologiczna

Kiedy zastanawiała się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej chciała połączyć wiedzę o człowieku z samym człowiekiem i tą pokrętną drogą doszła na Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie ukończyła specjalność Higiena Stomatologiczna.

Smolińska

Praca w gabinecie przyniosła jej satysfakcję już pierwszego dnia, która nie opuszcza jej do dzisiaj. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę z zakresu promocji zdrowia i epidemiologii uczestnicząc w szkoleniach dotyczących profilaktyki jamy ustnej. W swojej pracy stawia na komfort i zadowolenie pacjenta.

Wychodzi z założenia, że praca bez uśmiechu nie przynosi satysfakcji.  W wolnych chwilach aktywnie spędza czas jeżdżąc na rolkach. Uwielbia podróżować, szczególnie zwiedzać polskie i europejskie miasta.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Warszawa Białołęka
Ortodonta Białołęka
ul. Odkryta 1a, 03-140 Warszawa
Warszawa Praga
Ortodonta Praga
ul. Ostrobramska 91, 04-118 Warszawa
Warszawa Mokotów
Ortodonta Mokotów
ul. W.Stwosza 48/102, 02-661 Warszawa
Poznań Grunwald
Ortodonta Grunwald
ul. Bułgarska 62, 60-321 Poznań
Poznań Jeżyce
Ortodonta Jeżyce
ul. Norwida 10, 60-867 Poznań
Katowice Śródmieście Mazur Med
Ortodonta Śródmieście
ul. Jagiellońska 34/2, 40-032 Katowice
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR