Dr Piotr Sikora

Lekarz dentysta, endodonta

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

 

Sikora

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i stale pogłębia wiedzę na licznych kursach oraz szkoleniach w zakresie stomatologii estetycznej, protetyki oraz kompleksowego planowania leczenia.

Jego największą pasją jest protetyka oraz implanto-protetyka, równie dobrze odnajduje się w zakresie chirurgii oraz endodoncji (leczenie kanałowe).

Dr. Piotr Sikora w naszym gabinecie specjalizuje się w wykonywaniu metamorfoz uśmiechu (wykorzystując metody flow injection, bonding oraz korony i licówki pełnoceramiczne) jak również uzupełnieniem braków zębowych za pomocą mostów i implantów.
Zajmuje się również leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu- wykonuje zarówno leczenie pierwotne, jak i wtórne (reendo).
W pracy wykazuje się ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę.
Priorytetem jest dla niego dobry kontakt z Pacjentem – zwraca dużą uwagę, aby każda wizyta odbywała się bezstresowo i w miłej atmosferze.
W pracy klinicznej wykorzystuje powiększenie pola zabiegowego w postaci mikroskopu i lup stomatologicznych. Jego zamiłowanie do nowoczesnych technik i materiałów stomatologicznych przekłada się na najwyższy poziom świadczonych usług.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR