Dr Sebastian Dygas

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie w trakcie studiów został wyróżniony Stypendium Rektora za wyniki w nauce. Staż podyplomowy odbywał w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Od 2018 roku pracownik Poradni, a od 2019 doktorant w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Uzyskanie najwyższego w Polsce wyniku Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (sesja wiosna 2018) umożliwiło mu podjęcie 3-letniej specjalizacji z zakresu ortodoncji w trybie rezydenckim w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB, zakończonej Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z oceną ponad dobrą.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta ze zwróceniem szczególnej uwagi na zachowanie harmonii w zakresie okluzji i stawu skroniowo-żuchwowego. We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin stomatologii umożliwia swoim pacjentom kompleksowe leczenie.

Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń i kursów ortodontycznych, prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Stałe doskonalenie umiejętności umożliwia mu sukcesywne wprowadzanie nowoczesnych metod leczenia do swojej praktyki.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). 

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR