www.centrum-ortodontyczne.pl 10-lecie Rock Your Smile

10 lat Rock Your Smile

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile

Tysiące nowych uśmiechów! 

10-lecie Rock Your Smile

Rock Your Smile to sieć klinik, które już od 10 lat codziennie udowadniają pacjentom w różnym wieku, że wizyta w gabinecie stomatologicznym może stać się przyjemnością!

Swoją pracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz wsparciu zadowolonych pacjentów, którzy dają Nam motywację do ciągłego rozwoju. 

10-lecie Rock Your Smile

Rock Your Smile już od dekady, każdego dnia rozwija się, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie nawet najbardziej wymagającym pacjentom!

Pierwsza nasza klinika powstała w 2014r z myślą o pacjentach ortodontycznych, którzy przez kolejne lata pokazywali, jak ważne jest,

aby w jednym miejscu móc przejść kompleksowe leczenie wśród zaufanych lekarzy.

10-lecie Rock Your Smile

Przez minione 10 lat zaufały Nam tysiące pacjentów szukających najlepszych specjalistów w dziedzinie ortodoncji i nie tylko!

Napawa Nas dumą sama myśl o tym, że mamy zaszczyt leczyć kolejne pokolenia pacjentów, a nawet całe rodziny.

Wyszkolone zespoły lekarzy, higienistek, koordynatorów przez te wszystkie lata dawały z siebie wszystko, aby było to możliwe!

10-lecie Rock Your Smile

Jedna, dwie, z czasem nawet trzy kliniki nie wystarczyły, aby móc przyjąć wszystkich chętnych pacjentów,             a ciągłe zapytania o dostepność w innych miastach niż Warszawa, skłoniły Nas do otwarcia placówek również w innych regionach Polski.

Nasze kliniki znajdziecie już w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Katowice, Sosnowiec, Białystok,                      a wkrótce także Wrocław!

10-lecie Rock Your Smile

Rock Your Smile to przede wszystkim ludzie, którzy już od dekady tworzą i dbają o piękne uśmiechy naszych pacjentów.

Możemy poszczycić się współpracą ze wyspecjalizowanymi lekarzami różnych dziedzin stomatologii!

Specjaliści ortodonci, chirurdzy, periodontolodzy oraz wielu innych codziennie wkłada wiele pracy                         i zaangażowania, aby pacjenci wracali do naszych placówek z uśmiechem na twarzy.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR