Dr n.med. Magdalena Lima

Lekarz dentysta, specjalizantka ortodontyczna

Lima

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stypendystka programu Socrates Erasmus na Uniwersytecie Medycznym w Budapeszcie. W 2016 roku obroniła pracę doktorską nt. wykorzystania bakterii probiotycznych w profilaktyce chorób jamy ustnej osób dorosłych zrealizowaną we współpracy z Mediolańskim Instytutem Badawczym Velleja Research.

Nieustannie poszerza wiedzę i umiejętności w dziedzinie ortodoncji.

Uczestniczka wielu kursów i warsztatów, krajowych i zagranicznych. Zawsze dąży do uzyskania optymalnych efektów dla zdrowia swoich starszych i młodszych Pacjentów kierując się w pracy podejściem holistycznym. W leczeniu ważne jest dla niej działanie kompleksowe, którego celem jest zawsze piękny i zdrowy uśmiech na równi z przyjazną atmosferą podczas wizyt.

 

Prowadzi leczenie z wykorzystaniem aparatów stałych, ruchomych oraz nakładkowych.

Kontakt

Centrum Ortodontyczne Rock Your Smile jest dedykowane wyłącznie ortodoncji dlatego zatrudniamy wyłącznie lekarzy specjalizujących się w ortodoncji. Dzięki temu jesteśmy w stanie skoncentrować się wyłącznie na Twoim wyjątkowym uśmiechu, oferując najwyższe standardy obsługi oraz dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych form leczenia ortodontycznego.
Beneficjent Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR